...В
ик
он
ує
ть
ся
...

Допомога та інструкції

Робота з електронно-цифровим підписом (інструкція для покупців та продавців)
Заявка та участь в онлайн-торгах (інструкція для покупця)
Реєстрація та керування обліковим записом
Керування лотами (інструкція для продавця)
Заявка та участь в традиційних торгах (інструкція для покупця)

Заявка та участь в онлайн-торгах (інструкція для покупця)

Для участі в онлайн-торгах може використовуватись спрощена процедура, в цьому разі покупець лише підтверджує участь в торгах без попереднього вибору лотів.

 

При натисканні на кнопку "Прийняти участь в онлайн-торгах" користувач отримує модальне вікно зі своїми обліковими даними.

 

Після підтвердження участі, покупцю присвоюється номер для часті в торгах.

 

 

 

Під час проведення онлайн торгів користувач отримує поточну інформацію про стан торгів: актуальну пропозицію і номер актульного заявника. Користувач може змінювати пропозицію по кожному лоту.

 

На першому етапі підтверджується стартова ціна, фактично робиться перша ставка.

 

В подальшому пропозиції робляться способом підняття ціни, якщо пропозиція менше або дорівнює актуальній, то пропозиція не приймається, користувач отримує повідомлення про стан пропозиції. Перед зберіганням пропозиції виконується перевірка стану на випадок, якщо в момент запису були зроблені інші пропозиції, в цьому разі поля "актульна пропозиція" та "номер учасника" будуть оновлені.

Загальний список лотів також містить попередження про час, що залишився до завершення торгів. Після завершення торгів кнопки пропозицій блокуються і зміна пропозицій не можлива.