...В
ик
он
ує
ть
ся
...

Допомога та інструкції

Робота з електронно-цифровим підписом (інструкція для покупців та продавців)
Заявка та участь в онлайн-торгах (інструкція для покупця)
Реєстрація та керування обліковим записом
Керування лотами (інструкція для продавця)
Заявка та участь в традиційних торгах (інструкція для покупця)

Заявка та участь в традиційних торгах (інструкція для покупця)

 Створити онлайн-заявку може лише зареєстрований користувач сайту. Для подальшої роботі з заявками виконайте вхід.

 Ваш користувацький аккаунт повинен бути зв'язаний з обліковим записом підприємства в базі даних Біржі. Для цього треба вказати назву Вашого підприємства в полі "Про себе" на сторінці редагування профілю. Адміністратор сайту пов'язує облікові записи після уточнення з керівництвом Вашого підприємства.

 Після виконання входу та встановлення прив'язки до Вашого підприємства Вам доступна можливість створювати онлайн-заявки.

Ви можете скористатись відповідним пунктом меню Вашого профілю або кнопкою на головній сторінці сайту.

 

 Після переходу за посиланням Ви бачите список лотів, аналогічний списку лотів в електронному варіанті бюлетнів. Навпроти кожного лоту знаходиться кнопка "Додати в заявку".

 

 Якщо лот має складну структуру та складається з декількох позицій, то кнопка "Додати в заявку" знаходиться лише біля першої позиції. 

 Після додавання лоту в список попередніх заявок, кнопка "Додати в заявку" блокується для уникнення подвійного вводу. Всі лоти в списку стосються лише оголошених торгів.

 Якщо вибір лотів було завершено, то користувач може перейти до фінальної стадії - оформлення заявки. Лоти, які були щойно додані, але не збережені - виділяються червоним кольором. Попередньо, гарантійні внески будо обраховано зі ставкою 5%, користувач може змінити відсоткову ставку по кожному лоту - після натискання кнопки "Зберегти" гарантійні внески буде змінено.

Збережені лоти забарвлені чорним кольором. Біля кнопки "Зберегти" з'явиться кнопка "Завантажити друкований варіант"