...В
ик
он
ує
ть
ся
...

Допомога та інструкції

Робота з електронно-цифровим підписом (інструкція для покупців та продавців)
Заявка та участь в онлайн-торгах (інструкція для покупця)
Реєстрація та керування обліковим записом
Керування лотами (інструкція для продавця)
Заявка та участь в традиційних торгах (інструкція для покупця)

Керування лотами (інструкція для продавця)

Посилання на список торгів користувач, аккаунт якого зв'язаний з даними Продавця може отримати у власному профілі, в пункті меню "Список торгів"

 

 

Список торгів дає різні можливості в залежності від свого статусу(стадії). В стадії "Підготовка" - Продавець може створювати, редагувати та видаляти лоти. В стадіях "Активний" та "Завершений" - доступний лише перегляд своїх лотів.

 

Зі списку торгів користувач переходить до списку лотів. На цій сторінці доступній перегляд списком, створення та редагування лотів. При створенні списку лотів можливе копіювання раніше створених лотів, для цього користувач виділяє лоти першій колонці та натискає кнопку "Скопіювати виділене". Після закінчення вводу даних користувач має можливість завантажити свій список у вигляді текстового документу (кнопка "Документ").

 

 

Побудова списку зроблена по аналогії в таблицями Exel, тому при створенні лотів користувач створює лише одни рядок за одну операцію. Це може бути лот, якщо він складається з однієї позиції, або позицію лоту, якщо в лоті багато позицій. Номерація лотів може співпадати з внутрішньою номерацією підприємства, головне щоб позиціі одного лоту належали одному номеру лоту.

 

 Користувач заповнює дані по номеріції лоту та позиції, вибирає опцію в полі "Номенклатура", яка відповідає його товарній позиції в частинах: назва, порода, сорт та діаметр. Для самостійного заповнення надані поля: довжина, склад, об'єм, ціна та загальна вартість. 

Зберещення відбувається без перезавантаження сторінки, в верхній частині сторінки буде показано сервісне повідомлення про те, що даний рядок збережено. Користувач може повернутися до списку лотів.

Видалення лоту відбувається на сторінці редагування. Користувач отримує сервісне повідомлення на червоному тлі, про видалення лоту. Після затримки часу в 2-3 секунди, користувача буде автоматично перенаправлено на сторинку списку лотів.