...В
ик
он
ує
ть
ся
...

Допомога та інструкції

Робота з електронно-цифровим підписом (інструкція для покупців та продавців)
Заявка та участь в онлайн-торгах (інструкція для покупця)
Реєстрація та керування обліковим записом
Керування лотами (інструкція для продавця)
Заявка та участь в традиційних торгах (інструкція для покупця)

Реєстрація та керування обліковим записом

Реєстрація на сайті потрібна користувачу для отримання доступу до прихованих розділів сайту, а також для використання опцій, що дозволені лише зареєстрованим та акредитованим користувачам.

Форма реєстрації

 

Всі поля форми реєстрації обов'язкові для заповнення. Основна задача реєстрації - встановити зв'язок між зареєстрованим користувачем та даними акредитованої фізичної чи юридичної особи в базі даних підприємства.

Реєстрація проходить в 3 етапи:

1. Заповнення облікових даних. Необхідно заповнити всі поля, поля П.І.Б. та телефон будуть використовуватись для активації Вашого облікового запису адміністратором. Поле "Повідомлення" необхідно використовувати для даних щодо організації, яку ви представляете.

2. Підтвердження реєстрації по email. Після завершення первої стадії реєстрації Ви отримаєте лист на вказаний Вами email. В залежності від налаштувань Вашого поштового сервісу, Ваші листи можуть бути переміщені в теку "Спам", в такому разі вкажіть, що отриманий лист "не спам". Для надійного зв'язку не використовуйте поштовий сервіс Rambler, так як деякі особливості налаштувать цього сервісу заважають надійному зв'язку з користувачем. В отриманому листі Ви знайдете посилання для підтвердження реєстрації.

3. Активація облікового запису адміністратором та встановлення зв'язку з даними акредитованої фізичної чи юридичної особи в базі даних підприємства. Адміністратор на власний разсуд приймає рішення по активації облікового запису, цей процесс пов'язаний з наявністю аккредитації ФОП або юридичної особи та підтвердженням особи користувача, то дані про телефон дуже важливі.

 

Редагування профілю

 

Користувач може редагувати облікові дані. Для зміни паролю, потрібно заповнити два поля для вводу паролю.

Праве поле профілю буде використовуватись для вказання прив'язки до облікових даних Продаців чи Покупців, а таком для посилань на остані дії користувача на сайті. Для Продавців - список торгів та можливість керування чи перегляду лотів. Покупці отримають можливість перегляду зроблених заявок на участь в торгах.